<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=472778799876986&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Martą. Mam insulinooporność, PCOS i niedoczynność tarczycy. Dzięki diecie udało mi się zrzucić już 8 kg. :) Dieta jest smaczna, łatwa w przygotowaniu i dopasowana do moich preferencji smakowych. :)

Ania

Poznaj inną historię

Niesamowita metamorfoza Pana Sylwestra! - 20 kg!

Pan Sylwester zasługuję na wielkie uznanie i gratulacje. :) Walka ze zbędnymi kilogramami to jedno, ale jak połączyć to z intensywnym trybem życia?

czytaj więcej

Metamorfoza Pana Ryszarda - 22 kg!

  • Pan Ryszard
  • 22 kg
  • Mężczyzna
  • 24 czerwca, 2021

Zobaczcie piękną metamorfozę Pana Ryszarda. Zasługuje na wielkie oklaski! Jestem bardzo dumna z tego Pacjenta, ponieważ było to dla niego niemałe wyzwanie.

Pan Ryszard bardzo lubi gotować, sam robi różne przetwory (czego miałam nawet okazję spróbować ;)). Zainspirowany przemianą znajomej, postanowił spróbować swoich sił i zadbać o zdrowie, a przy okazji pozbyć się kilku kilogramów. Wyszło świetnie! Pacjent sam przygotowywał sobie posiłki, zmodyfikował swoje dotychczasowe dania i nauczył się zdrowych nawyków żywieniowych. Sam przyznał, że pewne produkty na stałe zniknęły z jego jadłospisu. Do zmiany sposobu żywienia, Pan Ryszard stopniowo dołączył też aktywność fizyczną i efekt jest powalający. Wielkie gratulacje! :)

POKAŻ