<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=472778799876986&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

W 03.2020 rozpoznano u mnie insulinooporność. Latem dawałam sobie jakość radę, ale w zimie zorientowałam się, że sama nie daję rady i potrzebuję pomocy. Wybrałam Panią Martę. Po 4 miesiącach smacznego, prostego w przygotowaniu jedzenia insulina i glukoza wyraźnie się obniżyły. Waga też spadła. Powróciłam do zdrowia, za co bardzo dziękuję. ?

Katarzyna

Poznaj inną historię

Metamorfoza Pana Ryszarda - 22 kg!

Zobaczcie piękną metamorfozę Pana Ryszarda. Zasługuje na wielkie oklaski! Jestem bardzo dumna z tego Pacjenta, ponieważ było to dla niego niemałe wyzwanie.

czytaj więcej

Wielki sukces Pana Jakuba! -12 kg!

  • Jakub
  • Mężczyzna
  • 16 lipca, 2019

12 kilogramów mniej i całkowicie nowa sylwetka - wszystko dzięki wielkiej determinacji i systematycznej pracy. Poznajcie historię sukcesu Pana Jakuba. :)

Przepis na ów sukces to przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych w połączeniu z wysiłkiem fizycznym. Cel udało się zrealizować dzięki sporządzeniu indywidualnego planu żywieniowego oraz zaangażowaniu Pacjenta, który samodzielnie przygotowywał wszystkie posiłki i mimo natłoku codziennych obowiązków znalazł czas na aktywność fizyczną. Pan Jakub zawalczył o poprawę stanu zdrowia, samopoczucia oraz sylwetki. Efekt jest niesamowity! 

A oto kilka słów i porad od samego Pacjenta:

"Największą trudnością w realizacji diety było pozbycie się cukru z codziennego jadłospisu. Przez pierwsze tygodnie czułem się jak na głodzie narkotykowym, co chwilę miałem ochotę, aby zjeść jakąś słodką przekąskę lub wypić jakiś słodki napój. W odstawieniu cukru pomogła mi odrobina silnej woli (choć czasami było ciężko) oraz omijanie szerokim łukiem działów ze słodyczami podczas zakupów :)"

Wielkie gratulacje! :)

 

POKAŻ