<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=472778799876986&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Gorąco polecam Panią Martę! Jest to osoba zaangażowana i zawsze uśmiechnięta. Uważnie słucha potrzeb pacjenta. Dieta smaczna, urozmaicona i łatwa w przygotowaniu. Wspaniała współpraca. Odchudzanie z Panią Martą to przyjemność! Dietetyk z ogromną wiedzą i chęcią pomocy innym.

Patrycja

Poznaj inną historię

Wielkie brawa dla Pana Damiana! - 30 kg!

Pan Damian przeszedł wielką przemianę, zmienił nawyki żywieniowe, włączył regularną aktywność fizyczną i przy okazji zgubił zbędne kilogramy :)

czytaj więcej

Wielka motywacja i sukces! 28 kg mniej w 9 miesięcy!

  • Honorata
  • Kobieta
  • 27 grudnia, 2021

Poznajcie dziś piękną historię Pani Honoraty. Jestem bardzo dumna z tej pacjentki. Osiągnęła wielki sukces i na stałe zmieniła swoje nawyki żywieniowe :) 

A oto kilka słów od samej pacjentki:

"Swoją przygodę z odchudzaniem rozpoczęłam 22.02.2021 r. Nie było to moje pierwsze podjeście do walki z otyłością, ale tym razem miałam silniejszą motywację. Siedem dni po pierwszym spotkaniu z Panią Martą dostałam dietę indywidualnie dostosowaną do moich potrzeb. Czytając jadłospis zastanawiałam się, czy rzeczywiście schudnę jedząc aż tyle. Jednak już po pierwszym tygodniu okazało się, że do tej pory popełniałam mnóstwo błędów, na które nie zwracałam uwagi: białe pieczywo, biały makaron, słodzone soki itp. Często w zasadzie do godziny dziesiątej potrafiłam funkcjonować bez śniadania, a potem to nadrabiałam w godzinach popołudniowych i wieczornych. Pierwszy miesiąc, aby się przestawić, był najbardziej wymagający. Wymieniłam produkty na zdrowsze, np. makaron pełnoziarnisty, chleb żytni razowy, ryż brązowy, płatki owsiane górskie, jogurty naturalne. Kupiłam wagę kuchenną. Przeorganizowałam tak czas, aby wieczorem móc przygotowywać posiłki na kolejny dzień i sama byłam zaskoczona, jakie przynosi to efekty. Po pierwszym miesiącu stosowania diety miałam 7 kg mniej. W każdym miesiącu efekty są mniejsze lub wieksze, ale zawsze są. Każdy kilogram bardzo cieszy i daje ogromną motywacje na kolejne dni. Sukces osiągnełam taki, że pyszne menu i zdrowe nawyki zostana ze mną na długo. Dziękuję i gorąco polecam Panią Martę".

POKAŻ